Бельгія по праву вважається світовою столицею високого шоколадного мистецтва. Згідно зі статистикою, в цій невеликій європейській країні виробляється найбільша кількість шоколаду в світі. 

Вся шоколадна продукція в Бельгії традиційно виготовляється на невеликих сімейних фабриках, найчастіше це ручне виробництво. При таких шоколадних мануфактурах знаходяться шоколадні магазинчики, що іменуються своїми власниками - бутіки шоколаду або шоколадні ресторани. 

Так, запаморочливий аромат шоколаду просочує наскрізь всю Бельгію і є часткою її культури та традицій.

          Крім неповторного смаку, що наповнює людину радістю від поєднання вишуканого смаку і чудової якості, бельгійські шоколатьє вважають, що шоколад - універсальний лікувальний засіб від багатьох хвороб. 

          Речовини, що містяться в какао-бобах, допомагають організму виробляти нейротрансмітери (хімічні речовини мозку) - серотонін, триптофан і дофамін, що впливають на загальний настрій і рівень енергії. Тому навіть маленький шматочок гарного шоколаду допомагає при різкому занепаді сил і стимулює роботу мозку, покращує працездатність і загальне самопочуття.

          Також натуральний бельгійський шоколад допомагає при серцево-судинних захворюваннях, покращує роботу серця, стан судин і запобігає таким хворобам, як варикозне розширення вен, атеросклероз та інсульт. Природні компоненти какао нормалізують обмінні процеси, пов'язані з рівнем цукру в крові, та покращують стан хворих на цукровий діабет.

         Якісний натуральний шоколад входить до числа дієтичних продуктів, показаних до вживання спортсменів, тих, хто займається фітнесом та вегетаріанців. Допомагає всім, хто палить або знаходиться в умовах шкідливих виробництв або несприятливої екологічної обстановки, зміцнюючи імунітет та компенсуючи недолік магнія, цинка, хрома, йода та інших мінералів. 

         Завдяки какао, шоколад є також і чудовим природним косметичним засобом. Він сприятливо впливає на шкіру людини, бере активну участь в регенерації шкірного покрову, лікує багато захворювань шкіри та опіки. Також покращує стан волосся, підтримуючи його здоровий стан та ріст.


Звичайно ж мова йде тільки про натуральний бельгійський шоколад високої якості.

Дата
15 августа 2019
Автор
Мітки